Dla dzieci

Zastanawiacie się Państwo czy wyjechać rodzinnie na wakacje…..
Chcieliby Państwo spędzić czas razem z dziećmi a jednocześnie mieć chwilę wytchnienia dla siebie? Ale co zrobić z pociechami?
Proszę się nie martwić … Mamy pomysł…. Stworzyliśmy specjalną ofertę tygodniowego pobytu/od soboty do soboty/!!!
Znajdziecie w niej Państwo różne możliwości: animacje z chustą klanza, gry, zabawy, wycieczki i warsztaty. Będzie czas na rodzinną integrację, wspólne zabawy a także na chwilę dla siebie. Gdy Państwo będą relaksować się na ukwieconym, słonecznym tarasie widokowym /do dyspozycji leżaki/ dzieci w tym czasie spędzą czas z animatorem twórczo i aktywnie. Oto wczasy dla Państwa…

Ramowy program „Wczasów rodzinnych z pomysłem….”

I Dzień – sobota – Dzień przyjazdu
W dniu przyjazdu proponujemy Państwu wieczór zapoznawczy przy grillu z muzyką na żywo podczas którego omówiony zostanie również program wczasów.

II Dzień – niedziela – dzień spędzają Państwo wg swoich pomysłów 🙂
Możecie Państwo na przykład:
– skorzystać z dodatkowych zabiegów w naszej willi, rozegrać rodzinny turniej bilarda lub piłkarzyków, potrenować na bieżni, skorzystać z sauny, spędzić czas przy grillu, poznać Tylicz i okolice np. Krynicę, Muszynę, Nowy Sącz lub udać się na Słowację /możliwość wynajęcia busa i przewodnika/, wybrać się na wycieczkę pieszą lub rowerową jednym z wielu okolicznych szlaków turystycznych /możliwość wypożyczenia roweru w pobliskiej wypożyczalni/ lub poleniuchować 🙂

III Dzień – poniedziałek – Nasze pomysły
Śniadanie
Tajemnice przyrody – rodzinna wycieczka piesza górska z przewodnikiem beskidzkim – animatorem ścieżką „Na Rakowsku”. Jest to ścieżka przyrodnicza o długości ok. 4 km i różnicy wzniesień ok. 200 m. Do spokojnego przejścia potrzeba ok. 4 godzin. My proponujemy ok. 6 ponieważ TO NIE BĘDZIE ZWYKŁA WYCIECZKA. W trakcie wyprawy wspólnie będziemy „podglądać” przyrodę, poznawać jej tajemnice i bawić się. Będzie też czas na PIKNIK!!!
Kropelkowe opowieści – warsztaty o wodzie prowadzone przez animatora. Proste doświadczenia-zabawy i zagadki związane z wodą, zabawy integracyjne, prace plastyczne.
Obiadokolacja

IV Dzień – wtorek – dzień spędzają Państwo wg swoich pomysłów 🙂

V Dzień – środa- nasze pomysły
śniadanie
Spotkanie z pszczółką Mają – rodzinna wycieczka z przewodnikiem do pasieki Barć w Kamiannej /zwiedzanie muzeum pszczelarstwa, degustacja miodu, dzieci wykonają świeczki z wosku, degustacja miodu pitnego/. Proponujemy transport własny lub dopłatę do busa.
Zajęcia dla dzieci – Kwietne łąki – warsztaty o kwiatach i owadach – dzieci przygotują pamiątkę z pobytu, poznają owady i kwiaty łąk. Malowanie buziek.
Obiadokolacja
zabawy z animatorem
KINO RODZINNE
VI Dzień – czwartek – nasze pomysły
śniadanie
Zajęcia dla dzieci – Ekotwórcy – warsztaty – podczas warsztatów dzieci zamienią się w projektantów i stworzą z różnych materiałów co tylko podpowie im odpowiednio pobudzona wyobraźnia.
Turniej Rodzin – prowadzone przez animatora rodzinne konkurencje sportowe i nie tylko ;))) Dla najlepszych nagrody!!!
obiadokolacja
VII Dzień – piątek – dzień spędzają Państwo wg swoich pomysłów 🙂

VIII Dzień – sobota- Dzień wyjazdów

UWAGI:
Program może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz na Państwa życzenie
Możliwość zamówienia dodatkowych zabiegów np. masaży lub usług kosmetycznych
Zajęcia animacyjne i warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 lat oraz szkoły podstawowej,
Możliwość wynajmu busa za dodatkową opłatą
Na życzenie indywidualne lub grupowe możliwość skorzystania z usług przewodnika lub opiekunki do dzieci za dodatkową opłatą

PRZY REZERWCJI WCZASÓW RODZINNYCH DO 30.04.2016 NIESPODZIANKA OD WILLI U MARTY DLA PAŃSTWA!!!!!

WILLA U MARTY W TYLICZU – jest obiektem kategoryzowanym na I kategorię Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej.
Posiada przestronne, komfortowo wyposażone pokoje: w lodówkę, TV Sat, Internet Wi-Fi. Każdy pokój posiada łazienkę. Pokoje typu standard: łóżko małżeńskie lub osobne łóżka, pokoje 2 osobowe, 3 osobowe, 3 osobowe z dostawką, 4 osobowe, 4 osobowe z dostawką i pokój studio /2+3/.
W obiekcie znajduje się: biblioteczka, gry planszowe, stół do ping-ponga, stół do bilarda, piłkarzyki, tarcza z rzutkami, ciężarki, kijki do nordic walking, sauna na podczerwień, bieżnia. Obiekt posiada również windę. Na zewnątrz sauna fińska i balia ruska oraz lawendowy zakątek do grillowania. Własny parking.
Dla Najmłodszych Gości przygotowaliśmy łóżeczko dla dziecka wraz z pościelą, wanienka do kąpieli, krzesełko do jedzenia. W naszej willi urządziliśmy także kącik zabaw komfortowo wyposażony w gry i zabawki dla dzieci w różnym wieku. Przy willi nowy drewniany mini plac zabaw. Istnieje również możliwość wypożyczenia gier planszowych oraz książek.
Ponadto oferujemy smaczną domową kuchnię dostosowaną dla dzieci. Istnieje możliwość zamówienia dań wegetariańskich.
Danie dla małego brzuszka – zupka GRATIS między godz. 13-14-tą

CENA OBEJMUJE:
Noclegi, wyżywienie /2x dziennie/, usługi przewodnika-animatora, materiały niezbędne do realizacji zajęć, opłatę klimatyczną.

Drodzy Rodzice, bardzo prosimy o podanie w rezerwacji wieku oraz imion dzieci. Ułatwi nam to przygotowanie animacji dostosowanych do wieku dzieci.