O nas

Maria i Andrzej Miejscy

Maria – z wykształcenia jestem dietetykiem, stąd sprawy prawidłowego żywienia nie są mi obce. Jeśli jesteście na diecie przygotuję dla Państwa specjalne menu / proszę tylko o wcześniejsze zgłoszenie/. Podczas pracy w branży turystycznej w Niemczech i na Korsyce, poznaliśmy panujące tam standardy. Moją pasją jest dekoracja wnętrz. Bardzo dużą uwagę zwracam na czystość, estetykę pomieszczeń, rodzinną atmosferę oraz wyżywienie Gości.

Andrzej – z wykształcenia leśnik, pasjonat przyrody. Oboje lubimy pracę z ludźmi. Sprawia nam ona dużo satysfakcji. Postanowiliśmy stworzyć u siebie, w naszym rodzinnym i pięknym Tyliczu, miejsce wypoczynku, takie, które byłoby przyjazne dla rodzin z dziećmi oraz seniorów. „Willa u Marty” pierwszych gości przyjęła w 2000 roku. Od tego czasu stale się rozwijamy dostosowując naszą ofertę do potrzeb i oczekiwań Gości. Mamy dwójkę dzieci . Córka Marta obecnie studiuje a syn Marcin jest uczniem gimnazjum. Nieobce są nam potrzeby rodziców i dzieci. Rozumiemy również potrzeby seniorów. Dlatego stworzyliśmy dla nich specjalne oferty.

W naszą pracę wkładamy całe serce. Nasze starania w tym zakresie zostały docenione między innymi przez Nowosądecką Izbę Turystyczną, która przyznała nam w 2016 roku wyróżnienie „ Sądecki Laur” w kategorii około turystycznej za realizację wypoczynku jako ośrodek przyjazny dla dzieci, rodzin i seniorów. W 2016 roku otrzymaliśmy również Certyfikat Sądeckiej Marki Turystycznej, za najwyższą regionalną jakość produktu i oferty turystycznej.

Pani Wandzia – szefowa kuchni. Ukończyła szkołę gastronomiczną. Posiada duże doświadczenie oraz „tajemną” wiedzę jak doprawić potrawy i połączyć składniki aby uzyskać pełnię smaku i aromatu. Dba o Wasze brzuszki
i podniebienie . Zdobyła nagrodę dla naszej Willi m.in. II nagrodę w Konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów organizowaną w 2013 roku przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i lokalnego pod patronatem Marka Sowy Marszałka Województwa Małopolskiego za żurek tylicki i kluseczki tylickie ze skwarkami.

Ciocia Dorocia – specjalizuje się w pracy z dziećmi i rodzinami. Licencjonowany przewodnik beskidzki, wychowawca kolonijny, animator zabaw dla dzieci, trener edukacji ekologicznej. Ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach oraz liczne kursy i szkolenia m.in. z pedagogiki przygody. Kocha dzieci i wszystko co z nimi związane daje jej to dużo radości i satysfakcji. Współpracuje ze szkołami i ośrodkami wypoczynku. Ma głowę pełną pomysłów i duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Opiekuje się Państwa pociechami i nie tylko  Podsuwa pomysły do zabawy, opowiada ciekawe historie, rozbudza kreatywność dzieci i pozostawia w ich pamięci wspaniałe wspomnienia.

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza praca i oferta została doceniona. W 2016 roku Nowosądecka Izba Turystyczna przyznała naszej Willi wyróżnienie „ Sądecki Laur” w kategorii około turystycznej, za realizację wypoczynku jako ośrodek przyjazny dla dzieci, rodzin i seniorów. W 2016 roku otrzymaliśmy również Certyfikat Sądeckiej Marki Turystycznej, za najwyższą regionalną jakość produktu i oferty turystycznej. Ponadto w 2013 roku nasza Willa otrzymała II nagrodę w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów organizowaną w 2013 roku przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i lokalnego pod patronatem Marka Sowy Marszałka Województwa Małopolskiego za żurek tylicki i kluseczki tylickie ze skwarkami.