Rodzinne Boże Narodzenie 2019

Przekonacie się Państwo, że Święta Bożego Narodzenia spędzone u nas, to sama przyjemność, bez stresu i domowej krzątaniny. Dzięki nam nie będziecie musieli trudzić się domowymi przedświątecznymi obowiązkami, a swój wolny czas będziecie mogli przeznaczyć na relaks i rozmowy w gronie rodzinnym.

Aby święta Bożego Narodzenia upłynęły Państwu w radosnej i rodzinnej atmosferze zadbaliśmy o piękne świąteczne dekoracje, atrakcje dla dzieci i bogate menu.

Serwujemy pyszne, syte, domowe jedzenie: śniadania w formie bufetu szwedzkiego (m.in. bundz, oscypek, domowy ser biały, swojskie jajka i swojskie wędliny, domowy przygotowany wg przepisu gospodyni smalec i ogórki kiszone, ekologiczny miód dla naszych milusińskich, płatki, musli, naleśniki + dodatki (dżem, nutella), racuchy, parowce z sosem czekoladowym i jagodowym, danie gorące i jeszcze wiele innych pyszności) oraz obiadokolacje – (zupa, danie główne , kompot i deser).

Specjalnie dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy świąteczne warsztaty i animacje na których dzieci dowiedzą się czym ozdabiano domy na Boże Narodzenie zanim pojawiła się w nich choinka i co nasze babcie wieszały na świątecznym drzewku. Wspólnie z dziećmi wykonamy świąteczne ozdoby i dekoracje, które będą mogły zabrać ze sobą. Będzie również spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Z udogodnieniami jakie przygotowaliśmy specjalnie dla naszych najmłodszych Gości, możecie Państwo zapoznać się tutaj.

Ponadto w odległości ok 150 m od naszej Willi czeka na Państwa stok narciarski Master -Ski z wyciągiem, sztucznym naśnieżaniem i oświetleniem z doświadczonymi instruktorami, wypożyczalnią z wysokiej klasy sprzętem oraz suszarnią. Na stoku działa również przedszkole narciarskie. W pobliżu naszej Willi znajduje się również trasa narciarstwa biegowego.

20.12.2019 – możliwość przyjazdu dzień wcześniej za dodatkową opłatą

Program pakietu Świątecznego dla Rodzin z dziećmi:

21.12.2019 – sobota – przyjazd gości, obiadokolacja

22.12.2019 – niedziela  śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, obiadokolacja
Warsztaty dla dzieci – przygotowanie ozdób choinkowych. Podczas kiedy my będziemy z dziećmi, Państwo będziecie mieć czas na relaks i odpoczynek, żeby złapać oddech od codziennych obowiązków.
Wieczorem biesiada przy grillu z muzyką na żywo.

23.12.2019 – poniedziałek – śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, obiadokolacja. Warsztaty dla dzieci- pieczenie ciasteczek świątecznych i ich dekorowanie. Wspólne ubieranie choinki ozdobami wykonanymi wcześniej.

24.12.2019 – wtorek – śniadanie w formie bufetu szwedzkiego,
Uroczysta tradycyjna, staropolska, postna Wieczerza Wigilijna składająca się
z dwunastu dań: m.in. ręcznie lepione uszka z farszem z prawdziwków, pierogi z kapustą własnoręcznie kiszoną w beczce, barszcz czerwony przygotowany na naturalnym własnoręcznie ukiszonym buraczanym zakwasie, tradycyjny staropolsko – łemkowski żur- kiselica, domowe ciasta.
Wspólne kolędowanie przy świątecznym stole oraz wizyta św. Mikołaja.
Dla chętnych wyjście na pasterkę.

25.12.2019 – środa –  uroczyste śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, obiadokolacja. Świętowanie w gronie rodzinnym. Możecie Państwo np. wybrać się na wspólny spacer lub rodzinną jazdę na nartach, wykorzystać dodatkowe atrakcje, które proponuje nasza Willa albo zwyczajnie poleniuchować.
26.12.19 – czwartek –  uroczyste śniadanie , obiadokolacja.
Popołudniowe animacje oraz wieczorne kino familijne dla dzieci, zapewnią rodzicom chwile dla siebie.
27.12.19 – piątek – śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, wyjazd gości do godz. 11

Cena liczona jest od pokoju.
Dzieci 0 – 2 lat – bezpłatnie (śpiące z rodzicami – bez świadczeń, przy dwóch osobach pełnopłatnych);
W cenie 2 seanse 30 minutowe w saunie fińskiej.

Możliwość :
• zamówienia połowy porcji wyżywienia dla dziecka
• zamówienia kolacji za dodatkową opłatą.
• zorganizowania kuligu z pochodniami za dodatkową opłatą po zgłoszeniu się odpowiedniej liczby osób.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się z zasadami rezerwacji oraz regulaminem Willi u Marty.

Zasady rezerwacji – zobacz

Regulamin – zobacz

boże narodzenie tylicz boże narodzenie tylicz Tylicz Boże narodzenie boże narodzenie w tyliczu boże narodzenie w tyliczu Boże Narodzenie w Tyliczu budynek