Wczasy rodzinne z dziećmi

wczasy rodzinne Tylicz

Poniższy pakiet można wykupywać z programem animacji oraz bez programu.

Stworzyliśmy specjalną ofertę tygodniowego pobytu od soboty do soboty.
Znajdziecie w niej Państwo różne możliwości:

  • animacje z chustą klanza,
  • gry,
  • zabawy,
  • wycieczki i warsztaty.

Będzie czas na rodzinną integrację, wspólne zabawy a także na chwilę dla siebie. Gdy Państwo będą relaksować się na ukwieconym, słonecznym tarasie widokowym /do dyspozycji leżaki/ dzieci w tym czasie spędzą czas z animatorem twórczo i aktywnie. Oto wczasy dla Państwa…

Ramowy program „Wczasów rodzinnych z pomysłem….”

I Dzień – sobota – Dzień przyjazdu
W dniu przyjazdu proponujemy Państwu wieczór zapoznawczy przy grillu z muzyką na żywo podczas którego omówiony zostanie również program wczasów.

II Dzień – niedziela – dzień spędzają Państwo wg swoich pomysłów 🙂
Możecie Państwo na przykład:
– skorzystać z dodatkowych zabiegów w naszej willi, rozegrać rodzinny turniej bilarda lub piłkarzyków, potrenować na bieżni, skorzystać z sauny, spędzić czas przy grillu, poznać Tylicz i okolice np. Krynicę, Muszynę, Nowy Sącz lub udać się na Słowację /możliwość wynajęcia busa i przewodnika/, wybrać się na wycieczkę pieszą lub rowerową jednym z wielu okolicznych szlaków turystycznych /możliwość wypożyczenia roweru w pobliskiej wypożyczalni/ lub poleniuchować 🙂

III Dzień – poniedziałek – Nasze pomysły
Śniadanie
Tajemnice przyrody – rodzinna wycieczka piesza górska z przewodnikiem beskidzkim – animatorem ścieżką „Na Rakowsku”. Jest to ścieżka przyrodnicza o długości ok. 4 km i różnicy wzniesień ok. 200 m. Do spokojnego przejścia potrzeba ok. 4 godzin. My proponujemy ok. 6 ponieważ TO NIE BĘDZIE ZWYKŁA WYCIECZKA. W trakcie wyprawy wspólnie będziemy „podglądać” przyrodę, poznawać jej tajemnice i bawić się. Będzie też czas na PIKNIK!!!
Kropelkowe opowieści – warsztaty o wodzie prowadzone przez animatora. Proste doświadczenia-zabawy i zagadki związane z wodą, zabawy integracyjne, prace plastyczne.
Obiadokolacja

IV Dzień – wtorek – dzień spędzają Państwo wg swoich pomysłów 🙂

V Dzień – środa- nasze pomysły
śniadanie
Spotkanie z pszczółką Mają – rodzinna wycieczka z przewodnikiem do pasieki Barć w Kamiannej /zwiedzanie muzeum pszczelarstwa, degustacja miodu, dzieci wykonają świeczki z wosku, degustacja miodu pitnego/. Proponujemy transport własny lub dopłatę do busa.
Zajęcia dla dzieci – Kwietne łąki – warsztaty o kwiatach i owadach – dzieci przygotują pamiątkę z pobytu, poznają owady i kwiaty łąk. Malowanie buziek.
Obiadokolacja
zabawy z animatorem
KINO RODZINNE
VI Dzień – czwartek – nasze pomysły
śniadanie
Zajęcia dla dzieci – Ekotwórcy – warsztaty – podczas warsztatów dzieci zamienią się w projektantów i stworzą z różnych materiałów co tylko podpowie im odpowiednio pobudzona wyobraźnia.
Turniej Rodzin – prowadzone przez animatora rodzinne konkurencje sportowe i nie tylko ;))) Dla najlepszych nagrody!!!
obiadokolacja
VII Dzień – piątek – dzień spędzają Państwo wg swoich pomysłów 🙂

VIII Dzień – sobota- Dzień wyjazdów

UWAGI:
Program może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz na Państwa życzenie
Możliwość zamówienia dodatkowych zabiegów np. masaży lub usług kosmetycznych
Zajęcia animacyjne i warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 lat oraz szkoły podstawowej,
Możliwość wynajmu busa za dodatkową opłatą
Na życzenie indywidualne lub grupowe możliwość skorzystania z usług przewodnika lub opiekunki do dzieci za dodatkową opłatą.

CENA OBEJMUJE:
Noclegi, wyżywienie /2x dziennie/, usługi przewodnika-animatora, materiały niezbędne do realizacji zajęć, opłatę klimatyczną.

Drodzy Rodzice, bardzo prosimy o podanie w rezerwacji wieku oraz imion dzieci. Ułatwi nam to przygotowanie animacji dostosowanych do wieku dzieci.